Parozábrana Marsol a Parofol

Reflexní parozábrana PAROFOL

Charakteristika

Parozábrana PAROFOL AL  je dvouvrstvá fólie s hliníkovou reflexní vrstvou, která odráží teplo, čímž zvyšuje tepelnou účinnost izolace. Skladba vrstev parozábrany PAROFOLAL a jejich spojení zajišťuje vysokou odolnost a stálost fólie. Rozměr role a její hmotnost je optimální pro manipulaci při montáži a umožňuje montáž bez netěsností i ve složitějších detailech.

Hodnota difuzního odporu požadovaná u parozábran je v případě parozábrany PAROFOL mnohonásobně překročena. Tato vysoká bezpečnostní rezerva dlouhodobě vylučuje difuzní procesy, které vedou k poruchám ve funkci tepelné izolace a celé střešní konstukce.

Parozábrana PAROFOLAL spolehlivě chrání tepelnou izolaci před nežádoucími účinky vodní páry, výrazně prodlužuje její životnost a přispívá ke snížení tepelných ztrát konstrukcemi. Parozábrana je vysoce odolná a rozměrově stálá a zdravotně nezávadná.

Parozábrana PAROFOL AL - podrobný popis 

Možnosti použití

V kombinaci se samolepicími páskami najde parozábrana PAROFOLAL široké použití ve střešních a stropních konstrukcích podkrovních prostor. PAROFOLAL se používá jak u šikmých tak u rovných střech. Dále je možné použít parozábranu Parofol při dodatečném vnitřním zateplení obvodových konstrukcí, stěn saun, bazénů a chladírenských objektů.

Hliníková vrstva parozábrany odráží teplo, čímž zvyšuje tepelnou účinnost izolace Parozábrana Parofol - vysoká hodnota difuzního odporu dlouhodobě vylučuje difúzní procesy Reflexní parozábrana Parofol
Vlastnosti
Označení Parofol AL
Materiál PE fólie s Al hliníkovou reflexní vrstvou
Barva Stříbrná
Rozměr role 1,2m (šíře) x 100m (návin)
Cena za m2 20,50 Kč bez DPH
24,60 Kč s DPH
Balení role 120 m2
Cena za balení 2 460 Kč bez DPH (2 952 Kč s DPH)

AKCE

Ke každé roli Parofolu zdarma lepící pásky v hodnotě 300 Kč bez DPH

Při objednání zboží v celkové hodnotě převyšující 2 500 Kč bez DPH doprava zdarma!


OBJEDNAT

Související produkty

Samolepící pásky Podstřešní paropropustné fólie Parozábrana Marsol

Dokumenty

Montáž Technické parametry Obchodní podmínky

 
Jan Soukup, export, import
Výhradní dovozce parozábrany MARSOL
infolinka: 606 216 823, parofol@centrum.cz